İnteraktif SMS Satış Ortaklığı Sistemi

Teknoloji firmaları, yazılım şirketleri, reklam ajansları, muhasebeciler ve kurumsal hizmet üreten/satan firmalar için geliştirilen bu programa katılarak, İnteraktif SMS’in size sağlayacağı SMS ve iletişim çözümlerini müşterilerinize sunacağınız katma değeri yüksek İleti Merkezi çözümleriyle karlı bir iş ortaklığına kavuşabilirsiniz.

 

Özellikle Perakende, Otomotiv, Sigorta, Sağlık, Eğitim, Reklamcilik gibi SMS uygulamalarının yoğun olarak kullanıldığı sektörlere tedarikçi olarak hizmet veren İş Ortağı adayları, ek bir alt yapı, personel, yazılım vs. yatırımı yapmadan bu programa dahil olabilir. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize SMS satışı gerçekleştirerek gelir elde edebilirsiniz.

İnteraktif SMS mevcut ve potansiyel SMS kullanıcıları için; Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış bayi ağıyla yerinden, daha etkin ve kaliteli bir hizmet üretmeyi amaçlamaktadır.

Satış ortağımız olmak için yandaki formu doldurmanız yeterlidir.

BAŞVUR

  Ad Soyad (gerekli)

  E-posta adresiniz (gerekli)

  Telefon (gerekli)

  Firma Adı (gerekli)

  Web sitesi (gerekli)

  Şehir

  İletiniz

  Toplu SMS Bayiliği Blog

  Toplu SMS Bayilik Sistemi

  1 hafta önce

  Toplu SMS Bayilik Sistemi Geniş bir müşteri kitleniz var ve onlara toplu SMS satışı yaparak ek gelir elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Geliştirilmiş ara yüzümüz, profesyonel kadromuz ve son  teknoloji alt yapımız sizin ve mü�..
  Devamını Oku

  SMS Bayilik Sisteminin Avantajları

  1 hafta önce

  Günümüzün en aktif iletişim ve bildirim araçlarından biri olan SMS yöntemi günde milyarlarca iletinin yerine ulaşmasını sağlamaktadır. Tüm bu süreçlerin yönetimi profesyonel yetenek gerektirmekte ve toplu SMS sürecinin profesyonel ..
  Devamını Oku