KAMPANYA

AKTİF KAMPANYAMIZ BULUNMAMAKTADIR.

KURUMSAL SMS MAKALELERİ

Toplu Mesajı En Çok Tercih Edenler

Toplu Mesajı En Çok Tercih Edenler

1 ay önce

Toplu mesaj, günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. İster bireysel olsun ister kurumsal olsun tüm kişi ve firmalar, toplu mesaj sistemini kullanmaktadır. Çünkü toplu mesajın, kullanıcılar için çeşitli yönlerde..
Devamını Oku

Toplu Sms Yasal ve Kurumsal Bir Hizmet Midir?

1 ay önce

Günümüzde teknoloji, önlenemez şekilde gelişmekte ve her gün hayatımıza farklı bir yenilik katmaktadır. Mesajlaşma, teknolojinin haberleşme amaçlı olarak en faydalı ve en sık kullanılan yöntemlerinden birisidir. Son zamanlarda ise,..
Devamını Oku
SMS Marketin Avantajları

SMS Marketing Faydaları

3 ay önce

SMS Marketing Teknolojinin hayatımızın her alanında olduğu günümüzde dijital pazarlama yöntemleri diğerlerine göre çok daha etkili olmaktadır. SMS Marketing bu dijital pazarlama çözümlerinin başında gelmektedir. SMS Marketing Nedir ..
Devamını Oku
Toplu SMS Bayi Sistemi

Toplu SMS Bayilik Sistemi

3 ay önce

Toplu SMS Bayilik Sistemi Geniş bir müşteri kitleniz var ve onlara toplu SMS satışı yaparak ek gelir elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Geliştirilmiş ara yüzümüz, profesyonel kadromuz ve son  teknoloji alt yapımız sizin ve mü�..
Devamını Oku
Toplu SMS Bayi Ol

SMS Bayilik Sisteminin Avantajları

3 ay önce

Günümüzün en aktif iletişim ve bildirim araçlarından biri olan SMS yöntemi günde milyarlarca iletinin yerine ulaşmasını sağlamaktadır. Tüm bu süreçlerin yönetimi profesyonel yetenek gerektirmekte ve toplu SMS sürecinin profesyonel ..
Devamını Oku
Belediyeler için Toplu SMS

Belediyelerin Toplu SMS Kullanımı

3 ay önce

Çağımızın vazgeçilmez iletişim aracı cep telefonlarıdır ve insanlarla etkileşim için en iyi yöntemlerden biri SMS ile iletişlim yöntemidir. Bir çok firma / kurum SMS yöntemini doğru ve etkin şekilde kullanarak hedef kitlesine isted..
Devamını Oku

TOPLU SMS

Ürünlerinizin reklamını yapmak, ilan vermek veya kampanya yapmak istiyorsanız; ve müşterinize bu bilgiyi hemen cebine online sms göndermek istiyorsanız İnteraktif SMS'in Toplu SMS hizmetinden daha iyi bir çözüm alternatifiniz yok.

TOPLU MESAJ (SMS)

Başlıklı SMS, sizin gönderici adınızı içeren mesajdır. Markanızı göstererek gönderdiğiniz SMS’ler, hem marka bilinirliğinizi hem de güvenilirliğinizi artırır. Mesaj Göndermek hakkında ayrıntılı bilgi almak için ve şirket adınızla toplu mesaj (sms) gönderim yapmanın avantajlarını İnteraktif SMS ile yaşayın.

Çok aranan anahtar kelimeler;

toplu sms yolla, toptan sms, internetten sms gönderme , internetten sms atma , sms paketi, toplusms