Toplu SMS Paketleri

Toplu SMS Paketleri

Toplu sms gönderme uygulaması, son zamanlarda yoğun olarak kullanılan popüler bir uygulamadır. Daha çok firmaların işine yarayan toplu mesaj uygulaması, ihtiyaç halinde tüm vatandaşların kullanımına yönelik olarak geliştirilmiştir.

Toplu smsin içeriği geniştir ve farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak değişik paketleri vardır.

Talebin ve ihtiyaca yönelik, özel olarak geliştirilmiş birçok toplu mesaj gönderme programı vardır. Bu durumda ise, güven olgusu daha da ön plana çıkmaktadır. Toplu sms paketleri mesaj göndermek için güvenilir bir program arayanlara önerimiz, İnteraktif SMS’dir.

İnteraktif SMS, kendi yazılımlarını kendi hazırlayan ve müşterilerine toplu mesajlaşma üzerine birçok ek hizmet sunan kurumsal bir şirkettir.

   İnteraktif SMS toplu mesajlaşma sistemini, farklı amaçlara yönelik olarak herkes kullanabilir. Toplu sms hizmeti ile, isteyen herkes, aynı anda istediği kadar kişiye mesaj gönderebilir. T.C. kimlik no ile toplu mesaj gönderme sistemi ise, firmalar düşünülerek tasarlanmıştır.

Bazı firmalar, kampanyalarını iletmek veya ödenmemiş borcu olan müşterilerine borçlarını hatırlatmak için mesaj göndermek ister ancak telefon numarasını bilmediği için gönderemez.

T.C. kimlik numarası ile, sisteme kayıtlı telefon numaraları eşleştirilir ve doğru kişilere aynı anda hatırlatma mesajı gönderilebilir. Ayrıca, hedefli sms imkanıyla da, kullanıcının, bazı kriterlere göre belirlediği hedef kitlesine kolayca ulaşma imkanı sağlanır.

Toplu sms göndermede bir ayrıcalık olan interaktif mesaj gönderme de, İnteraktif SMS tarafından kullanıcılara sunulmuş önemli bir ayrıcalıktır.

Kullanıcı tarafından hedef kitlesine gönderilen mesajlar, alıcılara ulaştıktan sonra, geri dönüş için belirli bir süre özel numaralara yönlendirilirler. Bu sayede alıcılar, belirlenen süre içerisinde mesaj gönderen kişiye ulaşabilirler. 

   Avantajlı ve değişik içeriklere sahip toplu sms paketleri ile İnteraktif SMS , müşterilerine toplu mesaj göndermekten daha fazlasını sunmaktadır. Paketlerin içeriğinin, çeşitli ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanması, sistemi daha fazla kullanışlı hale getirmektedir.

İnteraktif SMS, teknolojik gelişmelere göre sürekli güncellenmekte, kullanıcılar için daha avantajlı hale getirilmektedir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Toplu SMS Paketlerini İncelemek İster Misin?
54 TL'den başlayan fiyatlar ile Toplu SMS Gönder!

Toplu Sms Etiketler: