Toplu SMS Programı

Toplu SMS Programı

Yaşadığımız dönemde, teknolojik gelişmeler sayesinde iletişimde önemli gelişmeler kaydedilmiştir. Toplu mesaj programı, son zamanların gözdesi olan bir iletişim programıdır.

Toplu sms sistemi teknik gelişmeler sayesinde içeriği sürekli çeşitlenmektedir. Bu konuda hizmet alınan firma da, oldukça önem taşımaktadır. İnteraktif SMS, toplu mesajlaşma hizmeti veren, kurumsal bir şirkettir.

  İnteraktif SMS, alternatif paket seçenekleriyle, ihtiyaca yönelik istediği paketi seçmesine olanak tanımaktadır. Toplu sms programı olarak, bireysel ve kurumsal kullanıma yönelik şekilde, değişik paketler mevcuttur.

Üyelik için kimlik fotokopisi ve bazı evrakların gerektiği toplu mesaj programı, bu açıdan kullanıcılara güvenilirlik garantisi vermektedir.

İnteraktif SMS, klasik toplu mesaj haricinde, farklı amaçlara yönelik olarak hizmet de vermektedir. Örneğin; firmalar, müşterilerinin telefon numarası değişikliğinde oldukça sıkıntı yaşamaktadır.

Borç hatırlatma veya hesap güncelleme için müşterilerine ulaşmaya çalışan firma, müşterinin telefon numarasını değiştirmesi sonucunda kendisine ulaşamamaktadır. T.C. kimlik numarasından telefon numarası sorgulama sistemi ile İnteraktif SMS, firmaların işini büyük oranda kolaylaştırmaktadır.

Bu özellik ile firma, müşterisinin kimlik numarasıyla telefon numarasını eşleştirerek, kendisine kolayca ulaşabilir. Ayrıca, akıllı harita özelliğiyle, firmalar için ayrıcalıklı bir hizmet daha sunulmaktadır.

Yani firma, bir yatırıma karar verirken, mevcut hedef kitlesinin o saatte hangi bölgede yoğunlukta olduğunu, akıllı harita sistemiyle takip edebilmektedir. Bu da, hem verimliliklerini hem de kazançlarını arttırmalarına katkı sağlayacak bir hizmettir.

İnteraktif SMS paket fiyatları, paketin içeriğindeki mesaj adeti ve geçerlilik süresine göre değişiklik göstermektedir. Firmalara ve bireysel kullanıcılara özel olarak, ayrı içeriklere sahip paketler sunulmaktadır. İhtiyaç ve bütçeye göre, kullanıcılar istediği paketi talep edebilir. 

   Kendi yazılımını profesyonel ekibiyle kendi hazırlayan ve teknolojik gelişmelere göre sürekli güncellenen İnteraktif SMS, müşterileri için birçok yeniliği bir arada sunmaktadır. Üstelik, piyasaya göre olabilecek en uygun fiyatlarla. Gerekli şartlar dahilinde, herkesin kendine uygun paketi seçerek hizmet alabileceği İnteraktif SMS, hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. 

Toplu SMS Paketlerini İncelemek İster Misin?
54 TL'den başlayan fiyatlar ile Toplu SMS Gönder!

Toplu Sms Etiketler: