Toplu Sms Yasal ve Kurumsal Bir Hizmet Midir?

Toplu Sms Yasal ve Kurumsal Bir Hizmet Midir?

Günümüzde teknoloji, önlenemez şekilde gelişmekte ve her gün hayatımıza farklı bir yenilik katmaktadır. Mesajlaşma, teknolojinin haberleşme amaçlı olarak en faydalı ve en sık kullanılan yöntemlerinden birisidir.

Son zamanlarda ise, toplu mesaj uygulaması, gerek kurumsal gerekse bireysel kullanıma yönelik olarak en çok tercih edilen haberleşme yöntemlerinden birisi olma özelliğine sahiptir. 

  Hepimiz, hemen hemen her gün, farklı bir mağaza, firma veya kamu kurumlarından mesaj almaktayız.

Mağazalar indirim kampanyalarından haberdar etmek için, firmalar hizmet kapsamı ve ekonomi politikasını kullanıcılara yansıtmak için, kamu kurumları ise, halkı ilgilendiren konuları, bölgede ikamet eden vatandaşlara aynı anda ulaştırmak için toplu mesaj yöntemini kullanırlar.

Hatta, çoğu zaman, emniyet ve jandarma gibi güvenlik güçleri, vatandaşları bazı dolandırıcılar hakkında uyarmak için, herkese aynı anda toplu mesaj gönderirler. Toplu mesaj, genel veya belirlenen kullanıcı kitlesine aynı anda ulaşmayı sağladığından, hem gönderici hem de alıcılar için avantajlıdır.

Toplu mesajın avantajlarını duyanlar, toplu mesaj yasal mı? diye merak etmektedir. Toplu sms üzerine hizmet veren firmaların yasal standartlar dışında hizmet verenleri de mevcuttur. Bunun için, toplu sms paketi için tercih edilecek firmaya dikkat edilmelidir.

İnteraktif SMS, toplu sms üzerine yasal ve kurumsal bir hizmet vermektedir. 

   2006 yılından bu yana haberleşme ve toplu mesajlaşma üzerine yasal sertifikalara sahip olarak hizmet veren İnteraktif SMS, teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde kullanarak, hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir.

Kurumsal firmaların, duyuru niteliğindeki mesajlarını ulaştırabilecekleri hedef kitlesine daha çabuk ulaşmalarını sağladığı gibi, bireysel kullanıcıların da, çeşitli özel günlerde geniş arkadaş çevresine aynı anda mesaj göndermesine aracı olmaktadır. Toplu mesaj hizmeti haricinde, telefon modeli sorgulama, akıllı data ve akıllı harita hizmetleri, İnteraktif SMS hizmet kapsamındadır.

Toplu SMS Paketlerini İncelemek İster Misin?
54 TL'den başlayan fiyatlar ile Toplu SMS Gönder!

Toplu Sms Etiketler: