Toplu SMS Gönderimlerinde Kısa Link Kullanımı

Toplu SMS Gönderimlerinde Kısa Link Kullanımı

Link kısaltma servislerinin çoğu, hazırlamış olduğunuz linkleri hesabınıza kaydediyorlar, bit.ly servisini sizlere önerebiliriz. Hesabınıza kaydettiğiniz linklerin tıklanma oranlarını bit.ly sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Hangi linkin ne kadar tıklandığını bilmeniz önemli bir detaydır. Müşterilerini ilgisinin hangi alana yoğunlaştığını bu şekilde gözlemleyebilirsiniz. Düşük ilgi gören sayfalarda ise revizeye giderek buradan aldığınız geri dönüş oranını arttırırsınız.

Ölçümleme, her daim yarar sağlayan bir konudur.

Yönlendireceğiniz sayfa mobil platformlar için optimize edildi mi? Eğer edilmediyse, yalnızca yüksek tıklanma oranları ile yetinmek zorunda kalabilirsiniz.

Müşterinizin siteye girdikten sonra kolayca gezinebileceği bir dizayn yapmanız gerekir. Telefon ekranlarının PC ve türevlerine göre daha ufak olduğu gerçeğini asla unutmayın. Mobil için optimize edilmiş bir sitede olabildiğince sade tasarımlar düşünün.

Yalnızca ihtiyacınız olan öğeleri mobil sitede barındırın. Böylece müşteriniz yalnızca linke tıklamaz, ayrıca içeriği okuyup sizinle iletişime geçer.

Mobil sitede ayrıca Email gönderimlerinizi destekleyecek şekilde yönlendirmeler de yapabilirsiniz. 1 taşla 2 kuş vurmak için güzel bir fırsat.

Kısa link gönderdiğiniz içeriklerde, müşterinize ismiyle hitap etmenizin etkisi büyüktür. Kişiselleştirme ile samimiyet kuruluyor ve müşterinize özel içerik sunduğunuzu daha net vurguluyorsunuz.

Toplu SMS öyle bir servis ki, hem yeni teknolojileri destekleyebiliyor hem de diğer servislerle birçok farklı şekilde beraber çalışabiliyor. İnteraktif SMS servisi, farklı ve yaratıcı Toplu SMS çalışmalarınız için kullanabileceğiniz en etkili iletişim platformudur.

Toplu SMS Paketlerini görmek için tıklayın.

Toplu SMS Paketlerini İncelemek İster Misin?
54 TL'den başlayan fiyatlar ile Toplu SMS Gönder!

Toplu Sms Etiketler: